כניסה/הזדהות בני משפחה במערכת

מערכת webtrees מבדילה בין משתמשים מזוהים לבין משתמשים שאינם מזוהים.
ההגיון העומד מאחורי ה”הזדהות באתר” הוא שהיות ומדובר בפרטיהם של אנשים – לא הכל צריך להיות גלוי לכל מבקרי האתר ויש מידע שצריך להיות גלוי רק לבני המשפחה.

הגדרות ברירת המחדל של המערכת: ( ניתנות לשינוי בזמן אמת ע”י מנהל האתר ממינהלת האתר) יוצאות מהנחה ש”אנשים” חיים עשויים להעדיף לשמור על פרטיותם ולא לאפשר גישה מלאה לעמוד שלהם מחוץ למשפחה, בעוד שעמודי “אנשים” שנפטרו משמשים להנצחתם ולפיכך ניתנת אליהם גישה מלאה לכל גולשי האתר.

כפתור ההזדהות במערכת Webtrees
כפתור ההזדהות במערכת Webtrees

בני משפחה המזדהים באתר יוכלו לראות מידע שאינו גלוי לכל גולשי האתר: פרטי אנשים חיים, תאריכים חשובים, הודעות משפחתיות, שליחת הודעות אישיות בין בני משפחה ועוד…

  • בנוסף למידע הנוסף הגלוי רק לבני המשפחה, באפשרותם (לפי הגדרות/החלטת מנהלי האתר) גם להוסיף מידע לאתר ( טקסטים / תאריכים / תמונות / מסמכים / סיפורים ועוד .. )

בני משפחה יכולים להזדהות במערכת בקלות רבה בעזרת שם וסיסמה.
להזדהות יש ללחוץ על כפתור “התחבר” שעל פי רוב נמצא בחלקו השמאלי העליון של האתר.
לחיצה על הכפתור תעביר אתכם אל מסך ההזדהות.

במסך ההזדהות שאת תמונת המסך שלו תוכלו לראות מתחת, יש צורך להכניס שם משתמש וסיסמה וכן ניתן לשחזר סיסמה ( בעזרת כתובת המייל שהוגדרה למשתמש באתר) ואף לבקש חשבון משתמש חדש באתר (עבור בני משפחה שעדיין לא רשומים באתר, או קרובים רחוקים המגיעים אל האתר בעקבות חיפוש קרובי משפחה או חיפוש אקראי).
מייל הנשלח מ”בקשת חשבון משתמש חדש” , נשלח אל מנהל/י האתר

מסך ההזדהות
מסך ההזדהות
פנל המשתמש באתר
פנל המשתמש באתר

לאחר ההזדהות באתר יוצגו למשתמשים כל פריטי המידע, כמו כן הם יוכלו להחליף הודעות עם משתמשים אחרים (בני משפחה) , לראות מי מבני המשפחה נמצא באותה העת באתר, לראות אילו תאריכים מיוחדים מתקרבים (ימי נישואין, ימי הולדת וכו’ …)

באותו המיקום בו היה קודם כפתור “התחבר” כעת יהיה כפתור ממנו נפתח תפריט משתמש נגלל המאפשר למשתמש לבצע פעולות שונות באתר ובנוסף יוכל המשתמש גם לשלוח מידע אל האתר בהתאם להרשאות שקובעים מנהלי האתר.

על הרשאות המשתמשים, מציאתם בפנל המינהלה, ניהול נכון שלהם ועוד.. תוכלו לקבל פרטים נוספים בעמוד ניהול מנהלים/משתמשים/בני משפחה במערכת.


« חזרה אל מאגר המידע