העברת דומיין בין חשבונות משתמש ב-livedns

פורומים עזרה / הוראות שימוש / כתבות מקצועיות … ושאר ירקות העברת דומיין בין חשבונות משתמש ב-livedns

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      דוטקום
      מנהל בפורום

היות ו-livedns היא הרג’יסטראר המועדף עלינו בכל הקשור לקניית דומיינים, לעתים מתעורר הצורך להסביר ללקוח או בעל אתר כיצד להעביר את הדומיין שלו לניהול בפנל המשתמש שלנו על מנת שאנחנו ננהל עבורו את חידושי הדומיין ואת שינויי ה- DNS אם מתעורר בכך צורך, לפיכך לפניכם הוראות קצרות ותמציתיות עם צילומי מסך להקלת הפעולה:

הפעולה הראשונה שעליכם לבצע היא כניסה אל פנל המשתמש שלכם ב-livedns (בכתובת  https://domains.livedns.co.il/ ) ולהזדהות שם עם שם המשתמש שלכם והסיסמה
        כנסו אל לייבדנס

לאחר ההזדהות לחצו על לשונית “הדומיינים שלי” כמו שמוצג בתמונה שמתחת …

הדומיינים שלי

ברשימת הדומיינים שתקבלו, לחצו על שם הדומיין שאתה רוצים להעביר ברשימת “הדומיינים שלי” כמו שמוצג בתמונה שמתחת …

לחצו על הדומיין הרצוי ברשימת הדומיינים שלי

כעת לחצו על ריבוע “העברת דומיין לחשבון אחר” כמו שמראה החץ בתמונה שמתחת ..

כעת לחצו על העברת הדומיין לחשבון אחר

בשדה שתקבלו הכניסו את כתובת המייל שתקבלו מאיתנו, אשר משמשת כמזהה החשבון שלנו ב- LIVEDNS (כמו בתמונה שמתחת)

הכניסו כתובת מייל שתקבלו מאיתנו

כעת רצוי שתודיעו לנו שהעברתם את הדומיין על מנת שנוכל לאשר את ההעברה ואם יש צורך בכך לבצע פעולות נוספות על הדומיין.

מציג 0 תגובות משורשרות
    • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.